• slider01.jpg

hala 2 JPS FotoSketcherfinal

V naší nabídce firmy máme 3 gravitační stroje - vzduchem chlazený od základního výkonu 2kW až s výkonem 3kW. V možnostech naší firmy je vyrobit i zmrzlinové stroje chlazený vodou, které jsou využívány do prostor s vysokou teplotou (nad 40°C) nebo s vysokým a frekventovaným  počtem  zákazníků (festivaly, koncerty, atd.). V nabídce nabízíme také stroj s nášlehovými čerpadly výkonu 3 – 3.6KW, které přisají do zmrzlinové směsi vzduch a vytáčená zmrzlinová směs je mnohonásobně objemnější. Tímto se příčka výnosnosti značně posouvá nahoru. Všechny stroje jsou z praktických důvodů (snadná či nezbytná manipulace) konstruovány na kolečkách.

Nejžádanějším strojem z naší nabídky je od samého počátku model ARKTIK 2 o výkonu 3KW, Arktik 2 Plus 3.2KW a Arktik Exclusive 3 - 3.6KW.

Ostatní stroje vyrábíme na zakázku - dle individuálních požadavků a potřeb zákazníků. Naši zákazníci pochází především ze stran jak drobných podnikatelů (samoobsluhy, prodejny se smíšeným zbožím, cukrárny, koupaliště, parkoviště), tak i větší provozy (hotely, restaurace, kavárny).

Jedním z našich hlavních partnerů je firma BOHEMILK (OPOČNO), která je současně naším hlavním partnerem v oblasti pronájmu a prodeje zmrzlinových strojů.

Každoročně je 100% naších kapacit pronajato. Nedílnou a důležitou součástí naší prosperity je i profesionální přístup a hlavně okamžitý servis. V případě nečekané závady měníme nefunkční stroj ihned za stejný typ nového stroje – náhrada probíhá od 12 do 24 hodin od nahlášení poruchy. Objemem pronajatých strojů, profesionálním a rychlým servisem, přístupem k zákazníkům a převážně nadstandardní zárukou v délce 5 let, svou konkurenci výrazně převyšujeme. Především však zmíněnou nadstandardní zárukou, na kterou nemohla doposud žádná z konkurenčních firem, z důvodu nabídky nekvalitních zmrzlinových strojů, adekvátně zareagovat. Z výše uvedených důvodů se v daném oboru s jistotou považujeme za firmu č. 1 na českém i slovenském trhu. Po ukončení sezóny (květen - září) svážíme stroje od zákazníků do našeho skladu, kde jsou stroje rozdělávány a kompletně seřízeny. V zimním období stroje čistíme, promazáváme součásti, doplňujeme chladivo, mění se opotřebované díly atd. Stroje také prochází testem spolehlivosti, ve kterém jsou prověřeny všechny nastavitelné funkce. Poté jsou stroje zabaleny a připraveny na další rok.

Závěr

Ať už samotnou  koupi, nebo pronájmem, získáte od nás nejen spolehlivý zmrzlinový stroj za rozumnou cenu, ale i řadu výhod, především nadstandardní záruční dobu, kterou Vám žádná jiná firma v ČR nenabídne a trhem  prověřeného obchodního partnera.

JPS logo

© 2023 JPS Zmrzlinové stroje s.r.o., Klácelova 9, 669 02 Znojmo

Prodej, pronájem a servis zmrzlinových strojů

CMS by Joomla!

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.

Novinka!

Servisní pohotovost, dojedeme k Vám!

icon newsletter Odběr novinek & akcí