• slider01.jpg

Začínáte a jste v tomto oboru nováček? Nevíte, zda pro Vás bude prodej točené zmrzliny výnosný? Nevíte, zda se budete věnovat prodeji zmrzliny další sezónu?

Na tyto otázky máme pro Vás ODPOVĚĎ!!!

Jednoduše si zmrzlinový stroj za zcela výhodných podmínek pronajměte a uvidíte! Pronájem sjednáváme na dobu určitou. Když se Vám bude zmrzlinový stroj zamlouvat a budete to chtít roztočit i další sezónu, můžete si od nás zmrzlinový stroj snadno odkoupit (doplatíte pouze zbytek z pořizovací ceny stroje). NENÍ TO BEZVADNÉ???

Zarezervujte si zmrzlinový stroj co nejdříve, počet strojů určených k pronájmu se blížící se sezonou znižuje. A zmrzlinové stroje bývají brzy zarezervovány!

 

icon dalsi Náš tip:  Rozhodujete se a porovnáváte nás a konkurenci?

 

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ RADY PŘI VÝBĚRU STROJE:

  • Jaká je délka záruky zmrzlinového stroje? - U NÁS 60 MĚSÍCŮ
  • Jaký výkon má stroj, o který mám zájem (je důležité mít výkonný stroj, aby stíhal dochlazovat) -ANO NABÍZÍME NEJSILNĚJŠÍ STROJE AŽ 3.5 KW !!!    Modelu:   Arktik 2,  Arktik 2Plus a nášlehový stroj Arktik Eclusive.
  • Má stroj plnohodnotný noční režim – ANO, plnohodnotný noční režim promíchává, chladí i (zamražuje) zmrzlinovou směs (SHAKE) o proti konkurenčním strojům, které mají chlazení pouze vaniček. Jinak se směs často kazí (nezaměňovat s uchováním teploty) - NAŠE ZMRZLINOVÉ STROJE ANO
  • Bude doprava pronajatého stroje ZDARMA - U NÁS ANO
  • Bude výjezd technika při opravě tam i zpět ZDARMA -U NÁS ANO
  • Bude vratná kauce v plné výši VRÁCENA po sezóně i při odkupu stroje - U NÁS ANO

 

rezervace stroje
JPS logo

© 2023 JPS Zmrzlinové stroje s.r.o., Klácelova 9, 669 02 Znojmo

Prodej, pronájem a servis zmrzlinových strojů

CMS by Joomla!

Web by GOLDEN ORANGE s.r.o.

Novinka!

Servisní pohotovost, dojedeme k Vám!

icon newsletter Odběr novinek & akcí